Jurisdiction and Recognition of judgements since Brussel I Regulation Recast
Caractéristiques techniques
| Auteur | Louis Vogel |
| Editeur | Bruylant |
| Date de parution | 09.10.2020 |
| Collection | Lawlex |
| EAN | 9782802768272 |
| Poids | 0,4700kg |
| ISBN | 2802768271 |
| Illustration | Pas d'illustrations |
| Nombre de pages | 330 |
| Format | 16,40 x 24,20 x 1,90 cm |
| Format | 16cm x 24cm |
| SKU | 14251693 |
| EAN | 978-2802768272 |