Dealing with food law in Europe - A practical approach, including a Belgian perspective
Dealing with food law in Europe - A practical approach, including a Belgian perspective
Caractéristiques techniques
| Auteur | Aude Mahy |
| Préface | Christian Vrydaghs |
| Editeur | Bruylant |
| Date de parution | 16.03.2023 |
| Collection | Pratique Du Droit Europeen |
| EAN | 9782802772453 |
| Poids | 0,9040kg |
| ISBN | 2802772457 |
| Illustration | Pas d'illustrations |
| Format | 16,30 x 24,30 x 3,30 cm |
| Format | 16cm x 24cm |
| SKU | 14887199 |
| EAN | 978-2802772453 |