XV Antitrust between EU Law and National Law / Antitrust fra diritto nazionale e diritto dell unio
XV Antitrust between EU Law and National Law / Antitrust fra diritto nazionale e diritto dell unio
Caractéristiques techniques
| Auteur | Enrico Adriano Raffaelli |
| Editeur | Bruylant |
| Date de parution | 11.05.2023 |
| Collection | Union Des Avocats Europeens |
| EAN | 9782802772699 |
| Poids | 0,9900kg |
| ISBN | 2802772694 |
| Illustration | Pas d'illustrations |
| Format | 16,00 x 24,00 x 3,30 cm |
| Format | 16cm x 24cm |
| SKU | 15001656 |
| EAN | 978-2802772699 |