Book Review: Being Genuine: Stop Being Nice, Start Being Real by Thomas d'Ansembourg
Book Review: Being Genuine: Stop Being Nice, Start Being Real by Thomas d'Ansembourg
Learn to forge real connections with others
Caractéristiques techniques
| Auteur | 50Minutes |
| Editeur | 50Minutes.com |
| Date de parution | 21.08.2018 |
| EAN | 9782808010931 |
| Poids | 0,0800kg |
| ISBN | 2808010931 |
| Illustration | Photos couleur |
| Nombre de pages | 70 |
| Format | 18,00 x 12,00 x 0,40 cm |
| Format | 12cm x 18cm |
| SKU | 14624134 |
| EAN | 978-2808010931 |