Denken, snel en langzaam
Denken, snel en langzaam
Een boek over de denkfouten die de menselijke besluitvorming kunnen schaden
Caractéristiques techniques
| Auteur | Dries Glorieux |
| Traduction | Nikki Claes |
| Editeur | 50Minutes.com |
| Date de parution | 20.01.2023 |
| Collection | 50Minutes.Com |
| EAN | 9782808064316 |
| Poids | 0,0320kg |
| ISBN | 2808064314 |
| Illustration | Illustrations couleur |
| Nombre de pages | 26 |
| Format | 11,00 x 17,00 x 0,20 cm |
| Format | 11cm x 17cm |
| SKU | 15111982 |
| EAN | 978-2808064316 |