Η ιεραρχία των αναγκών του Maslow
Η ιεραρχία των αναγκών του Maslow
Αποκτήστε ζωτικής σημασίας πληροφορίες για το πώς να παρακινείτε τους ανθρώπους
Caractéristiques techniques
| Auteur | Pierre Pichère |
| Traduction | Lina Sideris |
| Editeur | 50Minutes.com |
| Date de parution | 20.01.2023 |
| Collection | 50Minutes.Com |
| EAN | 9782808601634 |
| Poids | 0,0340kg |
| ISBN | 2808601638 |
| Illustration | Illustrations couleur |
| Nombre de pages | 28 |
| Format | 11,00 x 17,00 x 0,20 cm |
| Format | 11cm x 17cm |
| SKU | 15111988 |
| EAN | 978-2808601634 |